XB3-24B5UT-J
Numărul produsului DigiKey
602-XB3-24B5UT-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB3-24B5UT-J
Descriere
XBEE3 BLU BLE 5.4 U.FL TH
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bluetooth, ISM general > 1GHz Bluetooth v5.4, ISM Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, U.FL Orificiu străpuns
Categorie
Interfețe în serie
SPI, UART
Prod.
Tip antenă
Antena nu este inclusă, U.FL
Ambalaj
Vrac
Dimensiune program
Flash 1MB, 96kB RAM
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Familie/Standard RF
Bluetooth, ISM general > 1GHz
Curent - Recepție
13,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
32mA
Modulație
FSK
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C