XB3-24B5PT-J
Numărul produsului DigiKey
602-XB3-24B5PT-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB3-24B5PT-J
Descriere
XBEE3 BLU BLE 5.4 PCB ANTEN TH
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bluetooth, ISM general > 1GHz Bluetooth v5.4, ISM Modul emițător-receptor 2,4GHz Trasare PCB Orificiu străpuns
Categorie
Interfețe în serie
SPI, UART
Prod.
Tip antenă
Trasare PCB
Serie
IC/piesă utilizată
EFR32MG
Ambalaj
Vrac
Dimensiune program
Flash 1MB, 96kB RAM
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Familie/Standard RF
Bluetooth, ISM general > 1GHz
Curent - Recepție
13,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
32mA
Modulație
FSK
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C