XB3-24B5UM-J
Numărul produsului DigiKey
602-XB3-24B5UM-J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB3-24B5UM-J
Descriere
XBEE 3 BLU BLE 5.4 U.FL MMT
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bluetooth Bluetooth v5.4 Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, U.FL Montare pe suprafață
Categorie
Interfețe în serie
ADC, SPI, UART
Prod.
Tip antenă
Antena nu este inclusă, U.FL
Ambalaj
Tavă
Dimensiune program
Flash 1MB, 96kB RAM
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,8V
Familie/Standard RF
Bluetooth
Curent - Recepție
13,5mA
Protocol
Curent - Transmisie
32mA
Modulație
FSK
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C