XB24CAWIT-001
Numărul produsului DigiKey
602-1891-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB24CAWIT-001
Descriere
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Antenă sârmă Orificiu străpuns
Tip antenă
Integrat, Antenă sârmă
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
31mA
Protocol
Curent - Transmisie
45mA
Modulație
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C