XB3-24Z8PT
Numărul produsului DigiKey
602-2191-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB3-24Z8PT
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 Zigbee® Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Orificiu străpuns
Categorie
Sensibilitate
-103dBm
Prod.
Interfețe în serie
I2C, SPI, UART
Serie
Tip antenă
Integrat, Urmă
Ambalaj
Tavă
Dimensiune program
Flash 1MB, 128kB RAM
Programabil la DigiKey
Verificat
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
15mA
Protocol
Curent - Transmisie
135mA
Modulație
DSSS
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C