DSOS-0416-12D
Numărul produsului DigiKey
1144-1399-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOS-0416-12D
Descriere
SOLENOID PUSH INTERMITTENT 12V
Referință client
Descriere detaliată
Intermitent Solenoid de mare putere Cadru deschis (împingere) Vârf 0,060" (1,52mm) Cursă 12V c.c. Cu montare pe carcasă
Categorie
Putere (wați)
3.6 W
Rezistență c.c. (DCR)
40Ohm
Mărime/Dimensiune
0,622" L x 0,304" l x 0,393" Î (15,80mm x 7,72mm x 9,98mm)
Tip
Cadru deschis (împingere)
Diametru - Arbore
0,165" (4,19mm)
Ciclu de funcționare
Intermitent
Detaliu arbore
Rotund
Tensiune - Nominală
12V c.c.
Greutate
0,013lb (5,9g)
Lungime cursă
0,060" (1,52mm)