DSOL-0844-12
DSOL-0844-12
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOL-0844-12
Numărul produsului DigiKey
1144-1301-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOL-0844-12
Descriere
SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Cadru deschis (tragere) Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 12V c.c. Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSOL-0844-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
20 W
Producător
Delta Electronics
Rezistență c.c. (DCR)
7,7Ohm
Serie
Filet bucșă
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tehnologie
Electromecanic
Mărime/Dimensiune
1,730" L x 0,840" l x 1,130" Î (43,94mm x 21,34mm x 28,70mm)
Tip
Cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,313" (7,95mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
12V c.c.
Greutate
0,21lb (95,25g)
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)