DSTL-0829-12
Numărul produsului DigiKey
1144-1286-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSTL-0829-12
Descriere
SOLENOID PULL INTERMITTENT 12V
Referință client
Descriere detaliată
Intermitent Solenoid de mare putere Cadru închis (tragere), Tubular Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 12V c.c. Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSTL-0829-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
72 W
Producător
Delta Electronics
Rezistență c.c. (DCR)
2Ohm
Serie
Filet bucșă
UNF-2A 3/4-16
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Montare panou
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Tehnologie
Electromecanic
Mărime/Dimensiune
1,000” diam. x 1,140” L (25,40mm x 28,96mm)
Tip
Cadru închis (tragere), Tubular
Diametru - Arbore
0,307" (7,80mm)
Ciclu de funcționare
Intermitent
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
12V c.c.
Greutate
0,225lb (102,06g)
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)