DSMS-0730-12
Numărul produsului DigiKey
1144-1317-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSMS-0730-12
Descriere
SOLENOID LATCH PUSH PULSE 12V
Referință client
Descriere detaliată
Impuls Solenoid de mare putere Blocare cu cadru deschis (împingere) Vârf 0,138" (3,50mm) Cursă 12V c.c. Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSMS-0730-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
32 W
Rezistență c.c. (DCR)
4,5Ohm
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Mărime/Dimensiune
1,181" L x 0,630" l x 0,551" Î (30,00mm x 16,00mm x 14,00mm)
Tip
Blocare cu cadru deschis (împingere)
Diametru - Arbore
0,236" (6,00mm)
Ciclu de funcționare
Impuls
Tensiune - Nominală
12V c.c.
Greutate
0,084lb (38,1g)
Lungime cursă
0,138" (3,50mm)