DRP-24V100W1NN
Numărul produsului DigiKey
1145-1095-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP-24V100W1NN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,8A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRP-24V100W1NN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
3,8A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,88" L x 1,57" l x 4,88" Î (124,0mm x 40,0mm x 124,0mm)