RGC1D1000D15KKE
Numărul produsului DigiKey
1864-RGC1D1000D15KKE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RGC1D1000D15KKE
Descriere
1P-SSC-DC IN-DC 1000V 15A 1200VP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor cu semiconductori SPST-NO (1 de formă A) 15 A 24 – 1000V Cu montare pe carcasă, Șină DIN Bornă cu șurub
Modele EDA/CAD
RGC1D1000D15KKE Modele
Categorie
Tip ieșire
DC
Producător
Carlo Gavazzi Inc.
Curent de sarcină
15 A
Serie
Tensiune - Intrare
4,5 – 32V c.c.
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Sarcină
24 – 1000V