DRC-24V100W1AZ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 203
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,8A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-24V100W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1041-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-24V100W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRC-24V100W1AZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
3,8A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
80%
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 3,54" l x 2,19" Î (91,0mm x 89,9mm x 55,6mm)