DRC-24V60W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1117-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-24V60W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRC-24V60W1AZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 2,80" l x 2,19" Î (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm)