403C35D25M00000
Numărul produsului DigiKey
110-403C35D25M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-403C35D25M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-403C35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
403C35D25M00000
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
403C35D25M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
18pF