403I35D25M00000
Numărul produsului DigiKey
110-403I35D25M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-403I35D25M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-403I35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
403I35D25M00000
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)
Capacitanță sarcină
18pF