402F20022ILR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Echivalente parametric
20 MHz ±20ppm Cristal 12pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
402F20022ILR
Numărul produsului DigiKey
402F20022ILR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
402F20022ILR
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
402F20022ILR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Frecvență
20 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
12pF