402F20022IAT nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
CTS-Frequency Controls
În stoc: 14.548
Echivalente parametric
Abracon LLC
20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
402F20022IAT
Numărul produsului DigiKey
402F20022IAT-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
402F20022IAT
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
402F20022IAT Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Frecvență
20 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF