402F20022IAR poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
CTS-Frequency Controls
În stoc: 14.548
Fișă de date
Direct
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Similar
Echivalente parametric
Echivalente parametric
Abracon LLC
20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
402F20022IAR
Numărul produsului DigiKey
402F20022IAR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
402F20022IAR
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
402F20022IAR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF