HZA566M063G24VT-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HZA566M063G24VT-F |
Descriere | CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 56 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 10000 ore la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 105°C |
Producător Cornell Dubilier Knowles | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Aplicații Automobile, Derivație, Decuplare |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 180 mA @ 120 Hz |
Stare piesă Activ | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 1.8 A @ 100 kHz |
Tip Hibrid | Spațiu între derivații – |
Capacitanță 56 µF | Mărime/Dimensiune 0,394" diam. (10,00mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) 0,413" (10,50mm) |
Tensiune - Nominală 63 V | Suprafață montaj la suprafață 0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 30mOhm | Tip montare Montare pe suprafață |
Durată de funcționare la temp. 10000 ore la 105°C | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – SMD |