GYB1J560MCQ1GS
Numărul produsului DigiKey
493-17900-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-17900-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-17900-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GYB1J560MCQ1GS
Descriere
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
56 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 10000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GYB1J560MCQ1GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Nichicon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
270 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.8 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
56 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C