EEH-ZA1J560P
Numărul produsului DigiKey
P15449TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15449CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15449DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1J560P
Descriere
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Descriere detaliată
56 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1J560P Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
270 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.8 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
56 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C