GYA1H330MCQ1GS
Numărul produsului DigiKey
493-16369-2-ND - Bandă și mosor (TR)
493-16369-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
493-16369-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GYA1H330MCQ1GS
Descriere
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 µF 50 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 40mOhm 4000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GYA1H330MCQ1GS Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Nichicon
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.1 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
33 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C