HZA566M063G24VT-F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Cornell Dubilier Knowles
În stoc: 426
Fișă de date
Echivalente parametric
Rubycon
În stoc: 953
Fișă de date
Rubycon
În stoc: 0
Panasonic Industry
În stoc: 2.079
Panasonic Industry
Nichicon
În stoc: 4
Chemi-Con
În stoc: 500
56 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 10000 ore la 105°C