ATV04A400JB-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1567-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1567-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1567-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV04A400JB-HF
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
ATV04A400JB-HF Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Automobile
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W