1.5KE300A-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 3.038
Fișă de date
Similar
YAGEO
În stoc: 995
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Clemă 3,62A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
1.5KE300A-G
Numărul produsului DigiKey
1.5KE300A-G-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE300A-G
Descriere
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
1.5KE300A-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
256V
Tensiune - Străpungere (Min)
285V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
414V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,62A