1.5KE300A-B poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
414V Clemă 3,7A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
1.5KE300A-B
Numărul produsului DigiKey
1.5KE300A-BLF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE300A-B
Descriere
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
256V
Tensiune - Străpungere (Min)
285V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
414V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,7A