1.5KE300A
Numărul produsului DigiKey
1.5KE300ALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5KE300ALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5KE300A
Descriere
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
414V Clemă 3,7A Diodă TVS Ipp Orificiu străpuns DO-201
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
256V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Străpungere (Min)
285V
Pachet/cutie
DO-201AA, DO-27, Axial
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
414V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,7A