300-30-10-GR-0250F
Numărul produsului DigiKey
CN211GR-250-ND
1175-300-30-10-GR-0250F-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
300-30-10-GR-0250F
Descriere
CBL RIBN 10COND 0.025 GRAY FOOT
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu tip panglică plat Gri 10 Conductori 0,025" (0,64mm) Cablu plat 250,0' (76,20m)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lățime panglică
0,250" (6,35mm)
Prod.
Material manta (izolație)
Policlorură de vinil (PVC)
Ambalaj
Bobină
Digi-Spool™, bobină continuă
Tensiune
150 V
Stare piesă
Activ
Grad
Tip cablu
Cablu plat
Calificare
Număr de conductoare
10
Temperatură de funcționare
105°C
Pas
Valori nominale
Stil UL 2678
Lungime
250,0' (76,20m)
Caracteristici
Diametru fir
30AWG
Material conductor
Cupru, Cositorit
Fir conductor
7 fire/38AWG
Rezistență izolație
100MOhm
Ecranare
Fără ecranare
Marcajul primului conductor
Roșu
Culoare manta
Număr produs de bază
Grosime panglică
0,026" (0,66mm)