300-30-10-GR-0100F
Numărul produsului DigiKey
CN211GR-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
300-30-10-GR-0100F
Descriere
CBL RIBN 10COND 0.025 GRAY 100'
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu tip panglică plat Gri 10 Conductori 0,025" (0,64mm) Cablu plat 100,0' (30,48m)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Grosime panglică
0,026" (0,66mm)
Prod.
Lățime panglică
0,250" (6,35mm)
Ambalaj
Vrac
Material manta (izolație)
Policlorură de vinil (PVC)
Stare piesă
Activ
Tensiune
150 V
Tip cablu
Cablu plat
Temperatură de funcționare
105°C
Număr de conductoare
10
Valori nominale
Stil UL 2678
Pas
Caracteristici
Lungime
100,0' (30,48m)
Material conductor
Cupru, Cositorit
Diametru fir
30AWG
Rezistență izolație
100MOhm