EKMQ250ETD102MJ16S | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EKMQ250ETD102MJ16S |
Descriere | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 26 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C |
Serie | Aplicații |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 610 mA @ 120 Hz |
Stare piesă Activ | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 915 mA @ 100 kHz |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,197" (5,00mm) |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 0,394" diam. (10,00mm) |
Tensiune - Nominală 25 V | Înălțime - Montat (Max) 0,689" (17,50mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Suprafață montaj la suprafață – |
Durată de funcționare la temp. 2000 ore la 105°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -55°C – 105°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |