CTLSH10-100L TR13 PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-CTLSH10-100LTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CTLSH10-100L TR13 PBFREE
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 10A Montare pe suprafață TLM364
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
610pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
TLM364
Curent - Mediu rectificat (Io)
10A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
680 mV @ 10 A