PDS5100H-13 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PDS5100H-13 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață PowerDI™ 5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 3.5 µA @ 100 V |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet dispozitiv furnizor PowerDI™ 5 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 5A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -65°C – 175°C |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 710 mV @ 5 A | Număr produs de bază |