BLM21PG300SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-1052-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1052-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1052-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21PG300SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 4A 14mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLM21PG300SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
14mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
4A