PDS3100-13
Numărul produsului DigiKey
PDS3100DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
PDS3100DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PDS3100DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PDS3100-13
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 3A POWERDI 5
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 3A Montare pe suprafață PowerDI™ 5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PDS3100-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 5
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
760 mV @ 3 A