CDBHM2100L-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1432-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1432-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBHM2100L-HF
Descriere
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Schottky 100 V Montare pe suprafață MBS-2
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 2 A
Producător
Comchip Technology
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
TO-269AA, 4-BESOP
Tehnologie
Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
MBS-2
Tensiune - Inversare maximă (Max)
100 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
2 A