CMDSH05-45 TR PBFREE este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Diodă 45 V 500mA Montare pe suprafață SOD-323
CMDSH05-45 TR PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-CMDSH05-45TRPBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-CMDSH05-45TRPBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-CMDSH05-45TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMDSH05-45 TR PBFREE
Descriere
DIODE SCHOTTKY 45V 500MA SOD323
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
50pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
45 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Curent - Mediu rectificat (Io)
500mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
470 mV @ 500 mA