SDM10K45-7-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SDM10K45-7-F |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOD323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 45 V 100mA Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 10 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 6pF la 10V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 45 V | Pachet dispozitiv furnizor SOD-323 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 100mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune -40°C – 150°C |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 450 mV @ 10 mA | Număr produs de bază |