FH26W-45S-0.3SHW(60)
FH26W-45S-0.3SHW(60)
FH26W-45S-0.3SHW(60)
Numărul produsului DigiKey
H125805TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125805CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125805DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH26W-45S-0.3SHW(60)
Descriere
CONN FPC BOTTOM 45POS 0.3MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45 Poziție FPC Conector Contacte, Inferior 0,012" (0,30mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FH26W-45S-0.3SHW(60) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Finisaj contact
Auriu
Serie
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA), Nailon
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FPC
Valoare nominală tensiune
30V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Inferior
Valoare nominală inflamabilitate material
UL94 HB
Număr de poziţii
45
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Pas
0,012" (0,30mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Negru
Grosime FFC, FCB
0,20mm
Culoare dispozitiv de acționare
Maro
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)