RDC10320RB
Numărul produsului DigiKey
4809-RDC10320RB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RDC10320RB
Descriere
SENSOR LINEAR 32MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Senzor Poziție liniară Glisor liniar –
Categorie
Semnal ieșire
Producător
Alps Alpine
Tip dispozitiv de acționare
Glisor liniar
Serie
Liniaritate
±0,5%
Ambalaj
Tavă
Rezistență
10 kOhms
Stare piesă
Activ
Toleranță rezistență
±30%
Programabil la DigiKey
Tensiune - Alimentare
5V
Pentru măsurare
Poziție liniară
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
Rezistent
Stil terminație
Unghi de rotație - Electric, mecanic
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Interval liniar
0 – 32,00mm (0 – 1,26")