B6015TH12B
Numărul produsului DigiKey
59-B6015TH12B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B6015TH12B
Descriere
BLOWER 12VDC 60X15MM TACH
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 12V c.c. Pătrat/Rotund – 60mm L x 60mm Î Sferă 5,6CFM (0,157m³/min) 2 conductori de sârmă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere (wați)
2.16 W
Prod.
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat/Rotund – 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Lățime
15,00mm
Greutate
Flux de aer
5,6CFM (0,157m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A
Presiune statică
0,610inH2O (151,9Pa)
Interval de tensiune
6 – 13,8V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristici
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C