B6012M12D-BSR
Numărul produsului DigiKey
1570-1161-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B6012M12D-BSR
Descriere
FAN BLOWER 60X12MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 12V c.c. Pătrat/Rotund – 60mm L x 60mm Î Manșon 5,0CFM (0,140m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Zgomot
34,0dB(A)
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
Mărime/Dimensiune
Pătrat/Rotund – 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,057lb (25,85g)
Lățime
12,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,200A