ODB5115-12HB
ODB5115-12HB
ODB5115-12HB
Numărul produsului DigiKey
1053-1682-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ODB5115-12HB
Descriere
FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Suflantă 12V c.c. Dreptunghiular/rotunjit – 51,11mm L x 47,76mm Î Sferă 4,2CFM (0,118m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
1.92 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 51,11mm L x 47,76mm Î
Greutate
0,059lb (26,76g)
Lățime
15,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,120A
Flux de aer
4,2CFM (0,118m³/min)
Interval de tensiune
7 – 13,2V c.c.
Presiune statică
0,500inH2O (124,5Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C