TC33X-1-501E nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
500 Ohms 0,15W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
TC33X-1-501E
Numărul produsului DigiKey
TC33X-1-501ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
TC33X-1-501ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TC33X-1-501EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC33X-1-501E
Descriere
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TC33X-1-501E Modele
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Rezistență
500 Ohms
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,150" x 0,142" fațetă (3,80mm x 3,60mm)
Toleranță
±25%