SSPT7F-7PF20-R
Numărul produsului DigiKey
728-1065-2-ND - Bandă și mosor (TR)
728-1065-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
728-1065-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SSPT7F-7PF20-R
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Derivație plată, 3 derivații
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SSPT7F-7PF20-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
65 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (6,7x1,5)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,264" L x 0,059" l (6,70mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,055" (1,40mm)
Capacitanță sarcină
7pF