TC33X-2-102E
Numărul produsului DigiKey
TC33X-102ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
TC33X-102ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TC33X-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC33X-2-102E
Descriere
TRIMMER 1K OHM 0.15W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms 0,15W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
TC33X-2-102E Modele
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Rezistență
1 kOhms
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,150" x 0,142" fațetă (3,80mm x 3,60mm)
Toleranță
±25%