TC33X-1-102E
Numărul produsului DigiKey
118-TC33X-1-102ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-TC33X-1-102ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-TC33X-1-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC33X-1-102E
Descriere
TRIMMER 1K OHM 0.15W J LEAD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms 0,15W Derivație J Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TC33X-1-102E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
1 kOhms
Stil terminație
Derivație J
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,150" x 0,142" fațetă (3,80mm x 3,60mm)
Toleranță
±25%