MH2029-601T
Numărul produsului DigiKey
118-MH2029-601TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MH2029-601TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MH2029-601TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH2029-601T
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,3A 60mOhm
Modele EDA/CAD
MH2029-601T Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
2,3A