ACS37030LLZATR-065B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37030LLZATR-065B3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37030LLZATR-065B3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37030LLZATR-065B3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37030LLZATR-065B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE 65A 6-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 65A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime), 6 conductori
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS37030LLZATR-065B3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Liniaritate
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Timp de răspuns
40ns
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
30mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Ieșire
Tensiune analogică
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime), 6 conductori
Sensibilitate
20,3mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
6-SOIC
Frecvență
DC ~ 5MHz