MH2029-601T
Numărul produsului DigiKey
118-MH2029-601TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MH2029-601TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MH2029-601TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH2029-601T
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,3A 60mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MH2029-601T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm
Producător
Bourns Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
2,3A