BLM21HE601SN1L
Numărul produsului DigiKey
490-BLM21HE601SN1LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLM21HE601SN1LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLM21HE601SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM21HE601SN1L
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,3A 55mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21HE601SN1L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
55mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,057" (1,45mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
2,3A